Kom jij ons team versterken?

Kom jij ons team versterken? Wij zijn M.C. Flying Boetoe: een motorsportvereniging in Joure. Onze club is actief in de motorcross en baansport. We hebben een eigen trainingsterrein aan de Polderboskdyk in Joure. Op ons...

Kom jij ons team versterken?

Wij zijn M.C. Flying Boetoe: een motorsportvereniging in Joure. Onze club is actief in de motorcross en baansport. We hebben een eigen trainingsterrein aan de Polderboskdyk in Joure. Op ons terrein is een eigen clubgebouw (sportkantine) met een gezellige sfeer waar we elkaar regelmatig ontmoeten. Het gebouw is omgedoopt tot ‘De Boetoedrôme’.

Vrijwilligers zijn onmisbaar voor onze motorsportclub. We kunnen daarin wel versterking gebruiken. We hebben daarom een aantal interessante functies beschikbaar.

Coördinator Commerciële relaties
Ons terrein aan de Polderboskdyk heeft uiteenlopende mogelijkheden voor bedrijven om zichzelf te presenteren en onze vereniging te ondersteunen. Tevens bieden de evenementen ook verschillende kansen voor bedrijven. De wens bestaat om bestaande en nieuwe afspraken beter vast te leggen en de verschillende relatiebeheerders beter met elkaar te laten samen werken. Zodat wij als vereniging ook alle afspraken na kunnen komen en meer uit onze evenementen en locatie kunnen halen.

Wat vragen wij

 • Je bent een verbindend persoon die goed kan omgaan met verschillende persoonlijkheden
 • Commercieel denkend
 • Je kunt goed structuur aanbrengen
 • Affiniteit met de motorsport is een pré

Wat bieden wij

 • Je wordt onderdeel van een bloeiende vereniging
 • Grote mogelijkheden om je persoonlijke netwerk uit te breiden
 • Snelle doorgroeimogelijkheden binnen de vereniging
 • Gezellige feestjes en bijeenkomsten (we hebben nog een paar in te halen waar je ook mag aanschuiven)

BaCo (zaterdag)
Onder BaCo verstaan wij: Baancommissaris. De BaCo is verantwoordelijk voor de ordelijke verloop van trainingen op ons terrein. Dit doen wij met een team van meer dan 20 vrouwen en mannen. Met name op de zaterdag kunnen wij hier extra ondersteuning gebruiken. Taken bestaan uit het controleren van licenties, baan vlakken met kilverbak en of shovel, aantal en niveau van rijders op de baan reguleren.

Wat vragen wij

 • Je bent een stuk of 5 zaterdagmiddagen per jaar beschikbaar tussen 13:00 en 18:00
 • Je kan 1 of meer van de beschreven taken uit voeren
 • Affiniteit met de motorsport is een pré

Wat bieden wij

 • Je wordt onderdeel van een bloeiende vereniging
 • Opleidins mogelijkheden welke ondersteunend zijn aan de functie
 • Gezellige feestjes en bijeenkomsten (we hebben nog een paar in te halen waar je ook mag aanschuiven)

Join our team!
Er zijn verschillende redenen waarom iemand vrijwilliger bij onze club is. Maar allemaal hebben we één ding gemeen: ons hart ligt bij de motorsport. En hoe mooi is het dat we daarin gebruik kunnen maken van een ieders expertise. Wil jij ook aansluiten bij onze club als vrijwilliger? Of wil je meer informatie? Neem contact met ons op via info@flyingboetoe.nl of kom eens een kijkje nemen en sfeer proeven!

Dagpas bestellen

Geen lid, wel trainen? Dan heb je een dagpas nodig en kun je eenmalig trainen. Een dagpas kan alleen digitaal worden aangevraagd en betaald. Zorg dat je dit regelt, voordat je komt trainen.

Dagpas bestellen