Kom jij ons bestuur versterken?

Wij zijn M.C. Flying Boetoe: een motorsportvereniging in Joure. Onze club is actief in de motorcross en baansport. We hebben een eigen trainingsterrein aan de Polderboskdyk in Joure. Op ons terrein is een eigen clubgebouw...

Wij zijn M.C. Flying Boetoe: een motorsportvereniging in Joure. Onze club is actief in de motorcross en baansport. We hebben een eigen trainingsterrein aan de Polderboskdyk in Joure. Op ons terrein is een eigen clubgebouw (sportkantine) met een gezellige sfeer waar we elkaar regelmatig ontmoeten. Het gebouw is omgedoopt tot ‘De Boetoedrôme’.

Bestuurders en vrijwilligers zijn onmisbaar voor onze motorsportclub. We kunnen daarin wel versterking gebruiken.

Bestuurssecretaris
Zonder secretaris geen vereniging. Jij bent namelijk de spin in het web. Van het bijhouden van de e-mail, website en social media, het voorbereiden van vergaderingen tot het tot een goed einde volbrengen van wedstrijden. Jij kent de hoed en de rand. Als secretaris maak je onderdeel uit van het dagelijkse bestuur, samen met de voorzitter, de penningmeester en de algemene bestuursleden. Allemaal hebben we één ding gemeen: ons hart ligt bij de motorsport. En hoe mooi is het dat we daarin gebruik kunnen maken van een ieders expertise.

Wat vragen wij

  • Je bent een verbindend persoon die goed kan omgaan met verschillende persoonlijkheden
  • Je houdt overzicht en kunt prioriteiten stellen
  • Je bent communicatief vaardig
  • Je kunt goed structuur aanbrengen
  • Affiniteit met de motorsport is een pré

Wat bieden wij

  • Je wordt onderdeel van een bloeiende vereniging
  • Grote mogelijkheden om je persoonlijke netwerk uit te breiden
  • Snelle doorgroeimogelijkheden binnen de vereniging
  • Gezellige feestjes en bijeenkomsten
  • Jaarlijks bestuursuitje

Join our team!
Wil jij plaatsnemen in ons bestuur? Of wil je meer informatie? Neem contact met ons op via info@flyingboetoe.nl of kom eens een kijkje nemen en sfeer proeven!

Dagpas bestellen

Geen lid, wel trainen? Dan heb je een dagpas nodig en kun je eenmalig trainen. Een dagpas kan alleen digitaal worden aangevraagd en betaald. Zorg dat je dit regelt, voordat je komt trainen.

Dagpas bestellen