10 juli – Beginnerstraining bij MC Flying Boetoe

Wil je als ongeoefende motorcrosser werken aan je techniek en skills? Dan hebben we goed nieuws! Onder begeleiding van Wiebren Kraak en Jilles Bakker organiseren we voor onze leden (max. 20 deelnemers) een beginnerstraining op...

Wil je als ongeoefende motorcrosser werken aan je techniek en skills? Dan hebben we goed nieuws! Onder begeleiding van Wiebren Kraak en Jilles Bakker organiseren we voor onze leden (max. 20 deelnemers) een beginnerstraining op zaterdag 10 juli van 09.30 uur tot 12.30 uur.

Voor wie?
De beginnerstraining is voor alle ongeoefende rijders van 65 cc grote wielen t/m 500 cc, die lid zijn van MC Flying Boetoe. Per rijder mag er 1 begeleider mee.

Kosten
De kosten bedragen 15,- per persoon en kan contant voldaan worden bij Jilles Bakker.

Faciliteiten
Je dient (uiteraard) je eigen materieel mee te nemen. Ook voor eten en drinken dien je zelf te zorgen. De kantine is ivm de coronamaatregelen gesloten. Wel kun je gebruik maken van onze toiletvoorziening.

Opgave
Voor de beginnerstraining meld je je aan via jillesbakker92@gmail.com Vermeld daarbij:
– Je voor- en achternaam
– Geboortedatum
– Je licentienummer
– Je rijnummer
– CC van je motor

Dagpas bestellen

Geen lid, wel trainen? Dan heb je een dagpas nodig en kun je eenmalig trainen. Een dagpas kan alleen digitaal worden aangevraagd en betaald. Zorg dat je dit regelt, voordat je komt trainen.

Dagpas bestellen