About MX Junior

Iedere woensdag zie je hen aanwijzingen geven aan onze jeugd: onze jeugdtrainers. Tijd om eens beter kennis te maken met de mannen die de jeugd klaarstomen voor de toekomst. De 3 B's Bakker, Booi en...

Iedere woensdag zie je hen aanwijzingen geven aan onze jeugd: onze jeugdtrainers. Tijd om eens beter kennis te maken met de mannen die de jeugd klaarstomen voor de toekomst.

De 3 B’s
Bakker, Booi en Booi. Oftwel: Jilles, Rolf en Sipke zijn zelf ervaren rijders. Jilles Bakker is KNMV gecertificeerd jeugdtrainer en rijdt zelf al jaren in de DMX competitie. De Booi Brithers, Rolf en Sipke, hebben jarenlange ervaring en rijden in de NK Veteranen Cup Klasse.
Iedere woensdag trainen de 3 B’s onze jeugdleden op techniek en veiligheid, waarmee de jeugd de rest van hun carrière hun voordeel mee kunnen doen!

Dagpas bestellen

Geen lid, wel trainen? Dan heb je een dagpas nodig en kun je eenmalig trainen. Een dagpas kan alleen digitaal worden aangevraagd en betaald. Zorg dat je dit regelt, voordat je komt trainen.

Dagpas bestellen